info@MrFoot.ir
24ساعته و 7 روز هفته پاسخگوی شما هستیم
درباره ما
ما را در شبکه اجتماعی دنبال کنید
مستر فوت
گروه آقای پا(MrFoot) از کارشناسان و افراد تحصیل کرده در زمینه توانبخشی تشکیل شده است . اهداف این گروه تهیه و عرضه محصولات پا و پا پزشکی بر اساس نیاز هموطنان عزیز است. کارشناسان با توجه به نیاز علائم و مشکلات مشتری محصول مورد نظر را به مشتری معرفی کرده تا به بهترین نحو بتوان مشکل ایشان را از طریق محصولات موجود رفع کرد.
محصولات مورد عرضه این گروه کفی های مخصوص برای پا بر اساس قوس پای هر شخص است. و کفی های عمومی برای پا و محصولات عمومی مانند پدهای پاشنه و انواع محصولات پزشکی برای پا است. همچنین آقای پا در عرصه دستگاه های اسکن پا نیز فعالیت دارد. یکی دیگیر از اهداف این گروه معرفی برندهای مختلف کفش های رسمی و ورزشی بر اساس خصوصیات محصولات آنها و از نظر پزشکی و کارآیی می باشد.تا افراد بتوانند قبل از خرید با مدل ها و جنس های مختلف برندها ی خارجی وداخلی موجود در بازار ایران آشنا شده و محل عرضه این محصولات را نیز توسط آقای پا(MrFoot) به علاقه مندان معرفی گردد.


مجموعه فعالیت های مستر فوت :
همچنین کلینیک ها و مراکز پاپزشکی معتبر و موجوددر داخل کشور نیز که دارای متخصصین و کارشناسان در عرصه پاپزشکی و مشکلات پا هستند به هموطنان عزیز معرفی می گردد. تا با توجه به مشکل و بیماری خود بتوانند به کلینیک مورد نیاز خود مراجعه کنند.
در کل آقای پا می خواهد خدمتی جدید و بروز بر اساس نیازهای افراد مختلف در سراسر کشور ارائه دهد.و هموطنان عزیز را از تکنولوژی ها و محصولات موجود در کشور و جهان که مربوط به پا است اگاه کند. تا بتوان از طریق تهیه و ارائه این محصولات گامی در برطرف کردن مشکلات هموطنان عزیز انجام داد. که بتواند مردم عزیز ایران را به سوی زندگی سالم تر و عاری از مشکلات حداقل در قسمت تخصص این گروه که مربوط به مشکلات پا است سوق دهد.
به امید زندگی سرشار از سلامتی برای مردمان عزیز و دوست داشتنی کشور عزیزمان ایران.

اعضا تیم مستر فوت


عباس پرونده
مدیر اجرایی
عباس پرونده

PHP - Biomedical Engineering

مدیر اجرایی
تقدیر نامه ها